Hakkımızda

Petrotech oil Hakkında

Firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, Madeni Yağ sektöründe başarı ile hizmet vermektedir. Firmamız sektöründe kuruluşundan bu yana, sektördeki kalıcı yerini kısa süre içerisinde almış ve kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Genç kadrosu ve güçlü bayi ağıyla birlikte oluşturduğu dinamizmle Madeni Yağ sektörüne doğrudan etki etmiş olan firmamız, tecrübesi, rekabetçi ruhu ve enerjisiyle de tüm rakiplerinin dikkatini çekerek, saygınlığını kazanmıştır. Öncelikle iç pazarda ve sonrasında uluslararası pazarda kalıcı olarak yerini kısa sürede almıştır.

Faaliyet alanımız ağırlıklı olarak Otomotiv sektörüne yönelik olup bu alanda hem yurt içi hem de yurt dışı Madeni Yağ satışı ve pazarlaması üzerinedir.

Dünya standartlarında üretim yaptırdığımız, en son teknolojiyle kurulmuş olan ve uluslararası düzeyde kalite sertifikalarına sahip olan fabrikamız Konya’da bulunmaktadır.

Fabrikamızda ful otomasyon takip ve üretim sistemiyle birlikte, başlıca tüm Benzinli ve Dizel Motor yağları, Dişli Yağları, Sanayi Yağları, Endüstriyel Yağlar, Gresler, Hidrolik ve Antifriz ürünlerimiz üretilmektedir.

Hedeflerimiz doğrultusunda, hem yurtiçi pazarda hem de uluslararası pazarlarda Türk markası olarak ürünlerimizin bilinirliliğini arttırarak sürekli yeni yerlere ulaşmakta olan firmamız, Uluslararası standartlarda ürettiğimiz SuperMax Oil Germany markalı ürünlerimizin şu anda 25’ten fazla ülkeye ihracatını yapmaktadır.

Yardım için bize ulaşın

Bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim